MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

Prezentacje:

 

<< poprzednie <<

 GRECCO 

 

 

Imię: Grecco

Data urodzenia: 2 marca 2005

Jak do ciebie mówią w domu: Grecco, Grekuś, Brysio, Brynio, Szkutnik, Paszczak, Hovikus-Psotnikus.

Kto ci wymyślił imię i dlaczego takie: moja Pańcia wymyśliła mi imię. Ja myślałem, że to na cześć tego słynnego hiszpańskiego malarza i byłem bardzo dumny, ale się myliłem. Kiedyś podsłuchałem, że moja Pani jest zakochana w Grecji i Grekach, ale o tych Grekach nie mówi głośno przy moim Panu. Każde wakacje musiała spędzić w Grecji, no ale odkąd ja się pojawiłem, to się to trochę zmieniło, bo moja Pańcia twierdzi, że teraz Greka ma w domu i nie musi już tam jeździć. A dlatego przez dwa "c" - żeby było oryginalniej.

Twoja ulubiona zabawka: gumowa niebieska kosteczka, ew. piszcząca piłeczka i wszystko co można aportować, a aportować = Pani rzuca, ja biegnę, ale nie chcę oddać.

Twoje hobby: męczenie mojej Pani, żeby cały czas się mną zajmowała.

Twoje ulubione ćwiczenie: praktycznie każde, ale żeby było wykonywane z moją ukochaną Panią, ale szczególnie tzw. nosek, czyli dotykanie noskiem wszystkiego na co wskaże Pani.

Twoje największe osiągnięcie w dziedzinie kradzieży: raczej nie kradnę, raz tylko udało mi się nabić naleśnika na zęba, ale nie zdążyłem go zjeść, bo pani to zobaczyła, i jeszcze kiedyś wygryzłem dziury w cieście, ale to nie była kradzież, bo to ciasto sobie leżało w innym pokoju i miało karteczkę: "poczęstuj się".

Najważniejsza cecha twojego charakteru: jestem wierny mojej Pani i tylko jej.

Za co uwielbia cię twoja pani/twój pan: za to, że jestem i potrafię się do niej przytulić wtedy kiedy jest smutna i dać jej buziaka w nos.

Za co uwielbiasz swoją panią/swojego pana: za to, że mnie kocha, mimo iż czasami daję jej nieźle popalić.

Czym najbardziej wkurzasz swoją panią/swojego pana: tym, że ciągnę na smyczy - czasami słyszę, jak mówi że już wszystkich metod próbowała, a ja nadal ciągnę, ale ona tego nie rozumie, że drzewko albo krzaczek na spacerze może uciec i ja nie zdążę go obsiusiać.

Czym najbardziej cię wkurza twoja pani/twój pan: tym, że jak ja dostaje głupawki i zaczynam ją podszczypywać, to ona udaje, że się nic nie dzieje, odwraca się i sobie idzie. Kiedyś się tym denerwowała i wtedy była frajda, bo mnie to bawiło, a teraz zachowuje się jakby się nic nie działo, więc mi się to szybko nudzi.

Jak się witasz ze swoim państwem: robię śmigło z ogona i daje słodkie buziaki, a jak Pani nie zdąży kucnąć to z wielką radością skaczę na nią przygniatając ją do drzwi lub ściany, ale wtedy Pani się złości i każe mi warować.

Gdzie najbardziej lubisz być głaskany/głaskana: za uszkami i w uszkach, po szyjce, nad oczami - między orzeszkami, po pyszczku i po zadku.

Gdzie najbardziej lubisz spać i w jakiej pozycji: pod drzwiami wejściowymi i pod łóżkiem zwinięty w kłębuszek.

Twoja ulubiona pora roku: wiosna, bo nie pada, a ja nie lubię wody, i nie jest za gorąco... i zima, bo można jeść śnieg i dostać głupawki podczas zabawy w białym puchu.

Twoje ulubione miejsce spacerów: okoliczny las, bo tam można spotkać sarenki i zające i pogonić je.

Twoja ulubiona potrawa: rybka gotowana z ryżem i kurczaczek oraz wszelkiego rodzaju serki, najmniej lubię te suche kulki, które musze jeść najczęściej.

Gdybyś był człowiekiem, to kim byś był/była: kiperem, bo uwielbiam wąchać i degustować wina.

Gdybym spotkał/spotkała złotą rybkę spełniającą życzenia, to: myślę, że bym ją zjadł, bo jak wcześniej napisałem uwielbiam ryby.

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

 

<< poprzednie <<

GRECCO

 

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk