MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

Prezentacje:

 

<< poprzednie <<

 ONDI 

 

 

Imię: ANONYMUS ONDI

Data urodzenia: 20 stycznia 2002

Jak do ciebie mówią w domu: Ondi, Ondzia, Ondzik, Czarnuch, Kiler.

Kto ci wymyślił imię i dlaczego takie: Taka się urodziłam;-) Imię wymyślił mi mój hodowca na Węgrzech, a państwu bardzo się ono spodobało.

Twoja ulubiona zabawka: zielona piszcząca parówka - moja pierwsza zabawka! Pożarłam nogi od stołu, wygryzłam dziurę w ścianie, wydarłam gąbkę z sofy, ale moja parówka nadal piszczy jak nowa! Ja po prostu szanuję zabawki. Lubię się też bawić moją przyszywaną siostrzyczką Fabi, ale pani mi mówi, ze to amstaff, a nie ścierka do podłogi, i żebym jej dała spokój.

Twoje hobby: obserwacja podwórka z mojej wieży obserwacyjnej na parapecie; spychanie gości z kanapy w święta.

Twoje ulubione ćwiczenie: lubię wszystko, jeśli pan jest obok i odpowiednio często daje mi froliki.

Twoje największe osiągnięcie w dziedzinie kradzieży: pani otworzyła lodówkę, a kiedy ją zamknęła, ja już wygodnie leżałam na kanapie i pożerałam masło - było ciut zmarznięte, ale smakowało nieźle. Powinnam też wspomnieć o kradzieży imieninowego ciasta babci - gdyby nie cukier-puder na wąsach, nie wpadliby, kto to zrobił.

Najważniejsza cecha twojego charakteru: mam czarny charakter - to chyba najważniejsza cecha.

Za co uwielbia cię twoja pani/twój pan: stanowię tak cudowną całość, że nie da się we mnie uwielbiać jednej cechy. Czasem słyszę jak mówią, że skoczyłabym za nimi w ogień - może za to najbardziej mnie uwielbiają?

Za co uwielbiasz swoją panią/swojego pana: właściwie to nie wiem. Zapominają o moich urodzinach, na gwiazdkę dają jakieś niejadalne kości, karmią kulkami - aż się sama sobie dziwię!

Czym najbardziej wkurzasz swoją panią/swojego pana: ja wkurzam? Nie, to niemożliwe. Na mnie się nie można wkurzać, przecież jestem czarnym aniołkiem.

Czym najbardziej cię wkurza twoja pani/twój pan: państwo robią mi mnóstwo świństw: nie pozwalają polować na chłopców w dresach i panów wymachujących wędkami, nie pozwalają ganiać kotów i kopać dołów na trawniku. Nie wolno mi też wszczynać awantur i znęcać się psychicznie nad Stryjkiem. Same zakazy!!!

Jak się witasz ze swoim państwem: podskakuję i daję buziaka w usta, cmokkk. A jak śpią, uderzam łapą w twarz - od razu się budzą :-)

Gdzie najbardziej lubisz być głaskany/głaskana: za uszkiem mmmm...

Twoje ulubione miejsce spacerów: duża łąka z myszkami, najlepiej z jakimś jeziorkiem, żebym mogła brać rozbieg i przytapiać goldeny.

Twoja ulubiona potrawa: wszystko, co ukradnę - podobno kradzione nie tuczy!

Gdybym spotkał/spotkała złotą rybkę spełniającą życzenia, to: pewnie bym ją zjadła albo oddała Fabi, bo ona lubi uśmiercać myszki, żabki i rybki.

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

 

<< poprzednie <<

ONDI

 

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk