MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

Prezentacje:

 

<< poprzednie <<

BUFFY 

 

 

Imię: BUFFY VON SUAGRA

Data urodzenia: 19 kwietnia 2005

Jak do ciebie mówią w domu: Baful, Bafulec, Baf, Młoda, Czubek, Słoneczko, Myszka, Niunia.

Kto ci wymyślił imię i dlaczego takie: moja pani, która chyba wyobrażała sobie że będę straszyć wampiry. A w życiu! Jeśli ma ochotę niech straszy, mnie w to proszę nie mieszać.

Twoja ulubiona zabawka: Pytanie powinno brzmieć: jakiej zabawki nie lubisz. Kocham wszystko co da się zniszczyć i zjeść. Pluszowe misie, sznurkowe zabawki, zabawki z miękkiej gumy. I chusteczki higieniczne, to jest dopiero rarytas. Tak, chyba nr jeden to te chusteczki.

Twoje hobby: Skakanie! To jest to co tygryski lubią najbardziej! Skakać, biegać, bawić się, to jest dopiero życie.

Twoje ulubione ćwiczenie: Oj, tylko jedno? A tak dużo jest fajnych. Uwielbiam skakać przez przeszkody, robić slalom między nogami, ćwiczyć z pozorantem.

Twoje największe osiągnięcie w dziedzinie kradzieży: zestaw surówek (myśleli że je przede mną ukryją, ale ja byłam sprytniejsza), cieplutki serniczek (po nim mnie troszkę brzuszek bolał, nie wiem czemu, zjadłam tylko z 2 kg sera), no i moje kochane chusteczki higieniczne (nauczyłam się otwierać torebkę pani, tam zawsze są!).

Najważniejsza cecha twojego charakteru: jestem pracowita, uwielbiam robotę wszelkiego rodzaju.

Za co uwielbia cię twoja pani/twój pan: za to że jestem! Bo jestem, śliczna i wybitna... tra la la... ta piosenka to chyba o mnie była, prawda?

Za co uwielbiasz swoją panią/swojego pana: za codzienne wygłupy, za to że mam na kogo skakać, za to że ma zawsze jakieś smakołyki, za stałe dostawy chusteczek.

Czym najbardziej wkurzasz swoją panią/swojego pana: skakaniem! I właśnie dlatego to lubię! Żebyście widzieli minę mojej pani jak skaczę na nią z rozpędu ubłoconymi łapami. Coś wspaniałego.

Czym najbardziej cię wkurza twoja pani/twój pan: Zabiera mi moje zdobyczne chusteczki.

Jak się witasz ze swoim państwem: jeden skok (to jest silniejsze ode mnie) a później siadam i grzecznie czekam aż Pani się ze mną przywita.

Gdzie najbardziej lubisz być głaskany/głaskana: między oczkami i po policzkach.

Gdzie najbardziej lubisz spać i w jakiej pozycji: tam gdzie jest moja pani. A pozycja? Lubię mieć coś pod głową, może to być kapeć, plecak, cokolwiek.

Twoja ulubiona pora roku: Bez różnicy. Tylko te najbardziej upalne dni mnie troszkę męczą, wtedy nawet mi się skakać nie chce....

Twoje ulubione miejsce spacerów: obojętne, tylko krzaczki muszą być. Uwielbiam biegać dookoła nich.

Twoja ulubiona potrawa: nie liczy się jakość, tylko ilość!

Gdybyś był człowiekiem, to kim byś był/była: dzieckiem z ADHD.

Gdybym spotkał/spotkała złotą rybkę spełniającą życzenia, to: chciałabym mieć panią tylko dla siebie. Żeby cały czas się ze mną bawiła, głaskała i przytulała.

***   Moja strona to: Sus Armoni   ***

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

 

<< poprzednie <<

BUFFY

 

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk