MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

zdjęcia 8-9.01.2011
(autor: Dorota):

OGŁOSZENIE:

2011.01.06 - pomóżmy bitej suni!


Potrzebny natychmiastowo dom

dla suni, która mieszka na działkach w Warszawie


Sunia ok. 6-8 miesięczna - córcia suki owczarkopodobnej i kaukaza - urodziła się wiosną/latem w budzie. Zły człowiek trzyma ją na działce. "Mała" sunia (na moje potrzeby nazwałam ją Daisy) ostatnio jest maltretowana przez swojego właściciela.
Wczoraj na cały dzień została uwiązana na ciasno zapiętym na szyi łańcuchu długości jej tułowia. Nie mogła nawet wejść do budy.
Jest ufna i uwielbia pieszczoty. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, jednak widać już, że od kilku dni jest bita, bo z dużą rezerwą podchodzi do człowieka.
Do tej pory cały czas spędzała w budzie ze swoją matką. Od trzech dni jej matka przepadła jak kamień w wodę, a była już w mocno zaawansowanej ciąży...

Na dzień dzisiejszy sunia wciąż jest na działkach - my możemy ją zabrać stamtąd (w nocy), możemy zorganizować jej następnego dnia badanie u weta, pokryć sterylizację... po "łapance" możemy ją zawieźć - ale musimy mieć dokąd! Potrzebujemy miejsca, domu (nie nadaje się do mieszkania bez przygotowania, bo od urodzenia mieszka na działce).

Obie sunie odrobaczałam 27 grudnia, więc nie powinny przynieść do domu jakiegoś świństwa.

BARDZO PROSZĘ O POMOC. Szukamy dla niej domu na stałe, ale to może potrwać, więc jeżeli ktoś z Was ma możliwość ją przechować, aby uniknęła kolejnych męk, to też będę bardzo wdzięczna.

kontakt: Dorota - 602 34 34 28
Katarzyna - 609 649 064

Obok są zdjęcia tej piękności zrobione 8 i 9 stycznia 2011. Na jednym jest wraz z matką.

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk