MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

Turysta idzie drogą, spotyka bacę i pyta:
- Baco, czy mogę przejść przez wasze pole, bo chcę zdążyć na pociąg o 10-tej?
- A idźcie, a jak spotkacie mojego psa to i na ten o 9-tej zdążycie!

INFORMACJE O STRONIE:

Witamy na stronie poświęconej hovawartom,
stworzonej przez miłośników tej rasy

Jeżeli czytasz te słowa, to znaczy najprawdopodobniej, że albo jesteś tak samo jak my "hovawarcim" pasjonatem albo chcesz mieć hovka, albo dopiero jesteś na początku drogi w poszukiwaniu wymarzonego dla Ciebie psa. W każdym z tych przypadków ta strona jest dla Ciebie. Mamy nadzieję, że nasza witryna spełni Twoje oczekiwania i dowiesz się tu wielu ciekawych rzeczy.

Chcemy przede wszystkim przedstawić rzetelne informacje o hovawartach - pokazać nie tylko ich zalety ale także wady, tak aby przyszły właściciel nie był niemile zaskoczony jakąś cechą swojego hovka. Ten pies ma być przyjacielem na wiele, wiele lat i dlatego trzeba poznać go jak najlepiej i zaakceptować go takim jaki jest.

Na stronie tej chcemy podzielić się z Tobą naszymi uwagami na temat hovawartów, ale nie uważamy, że mamy monopol na wiedzę. Wierzymy, że dzięki różnym osobom nasza strona będzie cały czas ewoluować, będzie na niej coraz więcej prawdziwych informacji o hovkach. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mają jakieś doświadczenie z tą rasą do dzielenia się swoją wiedzą z nami i czytelnikami. Na naszej witrynie jest miejsce na Wasze wypowiedzi.

Informacje zawarte na stronie podzielone są na działy:

  • Jaki jest HOVAWART, czyli informacje o rasie - ta część przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą mieć psa ale nie są jeszcze zdecydowani na konkretną rasę. Tutaj znajdują się artykuły o tym, jakie są hovawarty, skąd się wzięły, trochę informacji historycznych oraz opinie właścicieli i hodowców na temat ich doświadczeń z tymi psami.
  • Chcę mieć HOVAWARTA, informacje dla tych, którzy chcą kupić hovawarta ale nie wiedzą jak się do tego zabrać - W tej części znajdują się artykuły o tym, jak znaleźć dobrą hodowlę, dlaczego trzeba kupować psa z rodowodem, jaką wyprawkę przygotować, gdzie w tej chwili znajdują się szczenięta na sprzedaż i wiele innych.
  • Mam HOVAWARTA, i co dalej? informacje dla świeżo upieczonych właścicieli hovawartów - tutaj umieściliśmy informacje o tym, jak należy zajmować się szczeniakiem, odpowiedzi na wiele pytań dotyczących wychowania hovka, informacje o tym, w co się można z nim bawić a także sprawdzone przez nas psie szkoły, weterynarzy, sklepy.
  • NASZE PSY - informacje o psach od ich właścicieli, którzy dzielą się swoimi codziennymi doświadczeniami, radościami i troskami - dzięki nim można poznać tę rasę od strony "praktycznej". Umieściliśmy tu m.in. galerię zawierającą zdjęcia naszych milusińskich, fotki ze wspólnych zjazdów, wystaw spacerów, oraz trochę rad, opisów i anegdot.
  • MENU GŁÓWNE - tutaj znajdziecie garść informacji o nas, dane o związkach polskich i światowych, ważne linki, a także kontakt z autorami witryny.

Jeśli macie jakieś problemy, szukacie porady, a nie znaleźliście odpowiedzi na stronie, piszcie do nas a zrobimy wszystko żeby Wam pomóc.

Życzymy miłego czytania i oglądania. Do zobaczenia na szkoleniu, zjeździe, wystawie lub na jednym z naszych wspólnych spacerów.

 

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk